Mentor Gárda

Mentor Gárda

13569972_1384521698229568_1589760844_o.png
A Mentor Gárda feladata az első éves hallgatók kari közösségbe történő beilleszkedésének, valamint tanulmányi előmenetelüknek segítése, a kari hagyományok átadása.A Mentor Gárda Facebook oladlát ITT találod!

Fehér Tamás
Tankör felelős
 BGK 346
 feher.tamas@kozlekkar.hu
 +36304891369
Blaskovics Marcell
Mentor
  Külsős
 blaskovics.marcell@kozlekkar.hu
+36302946304
Börcsök Zsuzsanna
Mentor
  BGK 405
 borcsok.zsuzsanna@kozlekkar.hu
+36308361657
Csányi Norbert
Mentor
  BGK 133
 csanyi.norbert@kozlekkar.hu
+36202101814
Csenki Lilla
Mentor
  BGK 111
 csenki.lilla@kozlekkar.hu
+36309677792
Farkas Balázs
Mentor
  BGK 339
 farkas.balazs@kozlekkar.hu
+36302092323
Gabler Dalma
Mentor
  BGK 219
 gabler.dalma@kozlekkar.hu
+36706070631
Geier Dorottya
Mentor
  BGK 125
 geier.dorottya@kozlekkar.hu
+36308497825
Károlyi Gergő
Mentor
  BGK 131
 karolyi.gergo@kozlekkar.hu
+36302001189
Lőrinc Kristóf
Mentor
  BGK 344
 lorinc.kristof@kozlekkar.hu
+36705075233
Nagy Bence
Mentor
  BGK 318
 nagy.bence@kozlekkar.hu
+36303347816
Práj Regina
Mentor
  BGK 105
 praj.regina@kozlekkar.hu
+36203752495
Rontó Levente
Mentor
  BGK 346
 ronto.levente@kozlekkar.hu
+36205399618
Svébis József
Mentor
  BGK 215
 svebis.jozsef@kozlekkar.hu
+36705422359
Szabó Gréta
Mentor
  BGK 403
 szabo.greta@kozlekkar.hu
+36303477865
Szeredi Boglárka
Mentor
  BGK 310
 szeredi.boglarka@kozlekkar.hu
+36305932721
Szijártó Zoltán
Mentor
  BGK 128
 szijarto.zoltan@kozlekkar.hu
+36203931479
Szokolai Bence
Mentor
  BGK 040
 szokolai.bence@kozlekkar.hu
+36209425630
Tóth Bálint
Mentor
  BGK 133
 toth.balint@kozlekkar.hu
+36309316822
Navigáció